Novinky - 18.10.2015 22:22

Víťazný boj o tretiu priečku

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita/huste.tv

Na úvodný gól domáceho Ondreja Mikulu v 7. min síce odpovedal na začiatku druhej tretiny František Skladaný, ale potom prišli tri presné zásahy v sieti hosťujúceho brankára Michala Dzubinu. Ešte pred odchodom do kabín na druhú prestávku skórovali Marek Loskot a Patrik Lamper, výsledok spečatil sedem sekúnd pred koncom stretnutia Juraj Majdan.

Tipsport liga 2015/2016 - 13. kolo - nedeľa:

HC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Góly: 7. O. Mikula (Loskot, Kytnár), 27. Loskot (I. Ďatelinka, Kytnár), 30. Lamper (I. Ďatelinka, Zigo), 60. Majdan (Handlovský) - 24. Skladaný (Surovka, Tibor Varga)
Vylúčení: 9:6 na 2 min, navyše M. Hudec (Banská Bystrica) a M. Dvořák (Martin) 10 min za údery, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Jura - Korba, Rovenský, 1815 divákov

Zostavy:
Banská Bystrica: Bacashihua - I. Ďatelinka, Sandgren, I. Jankovič, Šmach, V. Čížek, Gründling, Petran - Majdan, Galamboš, Handlovský - Loskot, Kytnár, O. Mikula - M. Hudec, Handzuš, Gillies - Lamper, T. Zigo, Matoušek - Lunter
Martin: Dzubina - L. Matejka, J. Tabaček, M. Dvořák, J. Dlouhý, P. Trávniček, P. Bačik, R. Varga, Vyskoč - Skladaný, Surovka, Tibor Varga - Pokrivčák, Murček, M. Kokavec - Jokeľ, M. Dírer, Rusina - M. Kabáč, Jurášek, Rzavský