Novinky - 20.10.2024 20:29

HK 32 Liptovský Mikuláš - DOXXbet Vlci Žilina 4:3sn v 12. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojsport

Všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy možno sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Aj dnes s nami hrajte o 350€! Pozorne sledujte naše hokejové štúdiá, alebo viac informácii zistite TU.

Hokejisti HK 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili nad DOXXbet Vlci Žilina 4:3 po predĺžení a samostatných nájazdoch v nedeľňajšom zápase 12. kola Tipos extraligy. Ešte v 57. minúte prehrávali 1:3, no góly Maxa Gerlacha a Daniela Tkáča posunuli zápas do predĺženia. Liptáci dokonali obrat v nájazdoch, v ktorých skórovali Tkáč, Martin Réway a Brendan Ranford, ktorý si pripísal víťazný gól. Ten bol jeho premiérový v drese Liptákov.
        Pre Liptovský Mikuláš to bolo druhé víťazstvo po sebe, Žilina prehrala uplynulé tri duely.

TEL, 12. kolo:
        HK 32 Liptovský Mikuláš - DOXXbet Vlci Žilina 4:3 pp a sn (0:0, 0:2, 2:1 - 0:0, 1:0)
        Góly: 45. Hraško (Avcin, Sukeľ), 57. Gerlach (Avcin, Foote), 59. Tkáč (Ranford, Quince), roz. sam. nájazd Ranford - 28. Lukosevicius (Jones, Košarišťan), 39. Varga (Miller, Galamboš), 56. Jones. Rozhodcovia: Žák, Jobbágy - Tomáš, Ordzovenský, vylúčení: 3:4 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:1, 1045 divákov.
        Liptovský Mikuláš: Surák - Foote, Lalík, Ullman, Hraško, Jendroľ, Mezovský, Štrbáň - Gerlach, Quince, Ranford - Tkáč, Uhrík, Chmielewski - Réway, Sukeľ, Avcin - Žitný, Vankúš, Šandor
        Žilina: Košarišťan - Djakov, Tourigny, Pobežal, Miller, Rajnoha, Gachulinec, Holenda - Kolenič, Jones, Koyš - Lukosevicius, Walega, Mucha - Varga, Galamboš, Bezúch - Mráz, Šmida, Dúbravík