Novinky - 20.10.2024 20:30

HKM Zvolen - HK Poprad 0:2 v 12. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojsport

Všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy možno sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Aj dnes s nami hrajte o 350€! Pozorne sledujte naše hokejové štúdiá, alebo viac informácii zistite TU.

Hokejisti HKM Zvolen prehrali v 12. kole Tipos extraligy doma s HK Poprad 0:2 a ukončili tak svoju trojzápasovú víťaznú šnúru. Tím spod Tatier bodoval v piatom dueli z uplynulých šiestich, pod Pustým hradom rozhodli o výsledku legionári.
        V prvej tretine boli nebezpečnejší hostia a išli do vedenia tečom Murphyho. V strednom dejstve domáci nevyrovnali ani po prečíslení troch na jedného s koncovkou Viedenského, úspešné nebolo ani sólo Kudrnu a ešte Mišiak trafil do žŕdky. Podtatranci mohli zvýšiť po úniku Cracknella, proti bol Kantor. Ten napokon proti tomu popradskému legionárovi kapituloval v tretej tretine, keď ho bez prípravy nepokrytý prestrelil.

TEL - 12. kolo:
        HKM Zvolen - HK Poprad 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
        Góly: 4. Murphy (Kotvan, M. Suchý), 48. Cracknell (Calof). Rozhodovali: Hronský, Goga – M. Orolin, Staššák, vylúčení na 2 min: 1:3, presilovky 0:0, oslabenia: 0:0, 1896 divákov.
        Zvolen: Kantor – Halbert, Bindulis, Robertson, M. Hudec, Oligny, Sládok, Kobolka – Kudrna, Viedenský, M. Hecl – Bracco, Sheehy, R. Bondra – Kukuča, Zuzin, Macek – Marcinek, D. Jendek, A. Mišiak
        Poprad: Vay – Kotvan, D. Brejčák, Bourque, Romančík, Fereta, O. Turan, Sluka – Centazzo, Cracknell, Calof – A. Nauš, Urbánek, Murphy – Coskey, M. Suchý, Šotek – Kundrík, T. Török, Giľák