Novinky - 01.12.2023 20:23

HK Poprad - HK Nitra 3:2 v 23.kole Tipos extraligy

Tento duel 23. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY

Hokejisti Popradu zvíťazili v piatkovom zápase 23. kola Tipos extraligy nad HK Nitra 3:2. "Kamzíci" dokázali v záverečnom dejstve otočiť tromi gólmi nepriaznivý stav z 0:2. Popradčania zaznamenali štvrtý triumf za sebou, "corgoni" pridali tretiu prehru v sérii.
        Hostia viedli zásluhou dvojgólového Američana Jacksona. Domácich naštartoval za obratom v 48. minúte Dmowski a už o 56 sekúnd vyrovnal Urbánek. Autorom víťazného gólu bol v 55. minúte obranca Kotvan, ktorý využil presilovú hru.

Tipos extraliga - 23. kolo:
        HK Poprad - HK Nitra 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
        Góly: 48. Dmowski, 49. Urbánek, 55. Kotvan (Calof, Záborský) - 2. Jackson (Harper, Gajdoš), 32. Jackson (Gates, Buček) Rozhodovali: Goga, Výleta - Jedlička, Vyšný, vylúčení: 2:4, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 1668 divákov
        Poprad: Vay – Turan, McFadden, Brincko, Kotvan, J. Brejčák, D. Brejčák, Kurovskij, Nahalka – Peresunko, Coulter, Dmowski – Kukuča, Calof, Záborský – Svitana, Mlynarovič, Paločko – Šotek, Urbánek, Bodnár
        Nitra: Aittokallio – Cotton, Bača, Valent, Gajdoš, Vitáloš, Stacha, Fatul – Bajtek, Gill, Buček – Jackson, Gates, Harper – Bartakovics, Šramaty, Čederle – Lacka, Bubela, Okoličány - Ridzoň