Novinky - 13.10.2024 18:27

Zostrih: HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra 1:2 v 10. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojsport

Všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy možno sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Hokejisti HK Nitra zvíťazili v nedeľňajšom zápase 10. kola Tipos extraligy na ľade HK Dukla Ingema Michalovce 2:1. Úradujúci majstri naplno bodovali po sérii troch prehier, Michalovčania nezískali ani bod prvýkrát po piatich výhrach za sebou.
        Skóre otvoril v piatej minúte útočník Filip Bajtek. V prostrednej časti hry gól nepadol a dôležitý presný zásah zaznamenal v úvode tretieho dejstva Sahir Gill. "Corgoni" si skomplikovali záver stretnutia v 47. minúte, keď videl trest do konca zápasu za seknutie hosťujúci obranca Samuel Hain. Domáci z päťminútovej vyťažili iba kontaktný gól z hokejky Adama Drgoňa, na body však nedosiahli.

10. kolo TEL:
        HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
        Góly: 55. Drgoň (Valach, Rönni) - 5. Bajtek (Lacka, Cotton), 44. Gill (Auk, Vitaloš). Rozhodcovia: Snášel, Jobbágy - Pribula, Stanzel, vylúčení: 3:5 na 2 min., navyše: Hain (Nitra) 5+DKZ za seknutie, presilovky a oslabenia: 0:0
        Michalovce: Glosár – Slováček, Bodák, Pišoja, Drgoň, Meliško, Marcinko, Fedor, Jasečko - Krastenbergs, Rockwood, Daugavinš - Fominych, Johnson, Svitana - Valach, Rönni, Michnáč - Vašaš, Gabriel, Kabáč
        Nitra: Aittokallio – Mezei, Cotton, Hain, Auk, Bača, Vitaloš, Fatul - Buček, Gill, Ritchie - Jackson, Bubela, Alger - Bajtek, Pobežal, Lacka - Csányi, Hrnka, Bačo