Novinky - 13.10.2024 19:32

Zostrih: DOXXbet Vlci Žilina - HK Poprad 4:3 v 10. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojsport

Všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy možno sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Hokejisti tímu Vlci Žilina zvíťazili v nedeľňajšom stretnutí 10. kola Tipos extraligy nad HK Poprad 4:3. Víťazný presný zásah nováčika najvyššej súťaže zaznamenal v 48. minúte kanadský obranca Miguel Tourigny. Žilinčania dosiahli štvrté víťazstvo v sezóne a so 14 bodmi sa v tabuľke dotiahli na "kamzíkov".
        Domáci strelili po dva góly v úvodnom dejstve aj v prostrednej časti. Hostí dostal späť do zápasu v 52. minúte Aurel Nauš, no Poprad v závere vyrovnať nedokázal.

10. kolo TEL:
        Vlci Žilina - HK Poprad 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
        Góly: 10. Jones (z tr. strieľania), 19. Walega (Mucha, Diakov), 26. Varga (Koyš), 28. Tourigny (Bezúch, Jones) - 7. Šiška (Kundrik), 22. Šotek (Cracknell, Calof), 52. Nauš (Suchý, Šotek). Rozhodcovia: Novák, Kocúr - Hercog, Durmis, vylúčení: 3:3 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, 2185 divákov

Žilina: LaCouvee – Tourigny, Rajnoha, Gachulinec, Pobežal, Holenda, Diakov, Dubravík – Bezúch, Jones, Lukosevicius – Mucha, Walega, Fejes – Varga, Mráz, Koyš – Belluš, Šmída, Juščák
        Poprad: Vay – Kotvan, D. Brejčák, Bourque, Ligas, Fereta, Turan, Sluka – Calof, Cracknell, Coskey – Cenzazzo, Šiška, Török – Nauš, Suchý, Paločko – Kundrik, Urbánek, Šotek