Proti Schwenningenu sa nám gól streliť nepodarilo

Góly: 20. Danner, 21. Danner, 23. Samson, 30. Schmolz

Vylúčenia na 2 min.: 3:8, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0

Schwenninger Wild Wings: Strahlmeier – Acton, Barfalis, Bender, Billich, Bruckner, Danner, El-Sayed, Goc, Gysbers, Herpich, Hult, Hunkes, Kaijomaa, Kurth, Murer, Mund, Palausch, Poukkula, Samson, Schmolz

HC ´05 iClinic Banská Bystrica: Bacashihua - Mikuš, Ďatelinka, Maione, Wishart, Gründling, Matushkin, Mihálik, Rosandič - Hickmott, T. Surový, Kafka - Trukhno, Češík, Bezúch - Matoušek, Bortňák, Lamper - Andrisík, M. Surový, Róth

V úvodnom stretnutí na turnaji vo švajčiarskom Yverdone sme nastúpili proti účastníkovi nemeckej DEL ligy Schwenninger Wild Wings. Obidve mužstvá odohrali prvú tretinu vo vysokom tempe, no vážnejšie šance si nevypracovalo ani jedno z nich. v 12. min sa nám podarilo súpera zatlačiť na dlhší čas v jeho obrannom pásme, ale gól po dobrých strelách Maioneho a ani Trukhna z toho nebol. V úvodnom dejstve sme doplatili na nedisciplinovanosť, keď sme mali až 4 vylúčenia. Schwenningen využil posledné z nich, keď v 20. min bol úspešný Danner.
Druhé dejstvo nám absolútne nevyšlo. V polovici stretnutia už bolo 0:4. V 21. min svojim druhým gólom, tentokrát v oslabení, dorazil puk za Bacashihuu Danner. O dve minúty sa presadil Samson a v 30. min v nájazde zavŕšil gólový sumár druhej tretiny Schmolz.
V záverečnej tretine sa nám aj napriek zlešenému výkonu čestný úspech streliť nepodarilo. Najbližšie ku gólu bol v 57. min Matushkin, no jeho strela len opečiatkovala pravú žrď súperovej bránky.

Proti Schwenningenu sa nám gól streliť nepodariloProti Schwenningenu sa nám gól streliť nepodariloProti Schwenningenu sa nám gól streliť nepodariloProti Schwenningenu sa nám gól streliť nepodarilo