Novinky - 08.08.2016 18:21

V úvode prípravy víťazstvo nad Krakovom

Huste.tv Autor: Huste.tv
Góly: 10. Bezúch (Ťavoda), 18. Češík (Lamper, Cebák), 40. Lamper (Matoušek, Wishart), 44. Adamčík (Tamáši, Bezúch), 46. Bezúch (M. Surový), 59. Hickmott (Ďatelinka) – 9. Šinagl (Dziubinski), 17. Svitana (Šinagl, Dziubinski), 38. Kapica (Slaboň, Urbanowicz)

Vylúčenia na 2 min.: 3:3, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jozef Babeliak – Richard Ivan, Erik Šebeň, 1 204 divákov

HC ´05 iClinic Banská Bystrica: Košarišťan – Gründling, Cebák, Mikuš, Ďatelinka, Ťavoda, Wishart, Ivanič – Ferleťák, Hickmott, Kafka – Matoušek, Češík, Lamper – Andrisík, M. Surový, Bezúch – Vydúrek, Tamáši, Adamčík

Comarch Cracovia Krakow: Radziszewski – Maciejewski, Noworyta, Kruczek, Rompkowski, Wajda, Kolarz, Dutka, Dabkowski – Šinagl, Dziubinski, Svitana – Slaboň, Kapica, Urbanowicz – Drzewiecki, Kutsevich, Jenčík – Kisielewski, Wrobel, Domogala – Chovan

V úvodnom prípravnom stretnutí sezóny 2016/2017 pred peknou diváckou kulisou zvíťazili hokejisti HC ´05 iClinic Banská Bystrica nad poľským majstrom Comarch Cracovia Krakow 6:3. V stretnutí bohatom na góly sme dokázali tri krát rýchlo gólovo odpovedať na presné zásahy súpera. V tretej tretine sme už začali fyzicky dominovať, čo sa prejavilo aj na konečnom výsledku. Gólovo sa zaskvel dvojgólový Juraj Bezúch, k nemu sa ešte pridali Češík, Lamper, Adamčík a v 59. minúte spečatil výsledok Jordan Hickmott.
Najbližšie sa naši chlapci predstavia svojim fanúšikom 11. 8. o 17.30 h proti Dukle Trenčín.