Novinky - 05.12.2014 21:42

Poprad otočil duel so Zvolenom, doma uspel po predĺžení

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita/huste.tv

Hokejisti HK Poprad zvíťazili v piatkovom zápase 30. kola Tipsport extraligy 2014/2015 na domácom ľade nad hráčmi HKM Zvolen 2:1 po predĺžení. Popradčania prehrávali od 10. min, hostí poslal do vedenia Andrej Podkonický. V 24. min vyrovnal skóre Tomáš Sýkora, o výhre domáceho mužstva rozhodol po 24 sekundách predĺženia Štefan Fabian. Poprad má na svojom konte v prebiehajúcej sezóne extraligy 62 bodov, Zvolen získal dosiaľ 58 bodov.

HK Poprad - HKM Zvolen 2:1 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

Góly: 24. T. Sýkora (Kroták), 61. Fabian (R. Suchý, Kroták) - 10. Podkonický (Michal Chovan, L. Jurík)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, navyše: Bortňák (Zvolen) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Šír, Mikula - Gajan, Smrek, 1278 divákov

Zostavy:
Poprad: Kostúr - Kurali, R. Suchý, D. Brejčák, Fabian, Malina, Kasík, Dinda, Gaborčík - T. Sýkora, Boltun, Hvila - Kroták, S. Takáč, Paločko - Matis, L. Paukovček, Marek Nagy - Štrauch, Mlynčár, Gápa
Zvolen: M. Šimko - Juraško, Bagin, L. Pokovič, Hraško, Ťavoda, Pichnarčík - Puliš, Brabenec, M. Sloboda - Podkonický, L. Jurík, Michal Chovan - Škvaridlo, Bortňák, Obdržálek - Síkela, Kentoš, Martin Ďaloga