Novinky - 28.11.2014 07:51

V Skalici sme dostali facku

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Korzár, Foto: RISO

Po tesných domácich prehrách s Košicami (0:1) a Banskou Bystricou (2:3 sn) si chceli Podtatranci vylepšiť náladu v ďalekej Skalici. To sa im však vôbec nepodarilo. Hoci svojho súpera prestrieľali v pomere 41 k 23, nebolo im to nič platné. V zakončení vysoko efektívni Skaličania im uštedrili najvyššiu prehru v sezóne. Základ úspechu položili domáci už v prvej tretine, ktorú vyhrali presvedčivo 3:0. Už po 32 sekundách otvorili skóre, Popradčania očividne neboli vo svojej koži a do prvej prestávky inkasovali ešte dvakrát. Keď v úvode druhej časti zvýšili Záhoráci už na 4:0, hostia boli zrelí na uterák. Paločko v polovici duelu síce vykresal iskierku nádeje na zvrat, no tá netrvala dlho. Gólom do šatne zvýšila Skalica na 5:1 a v 49. minúte to už bolo o hrozivých päť gólov. V závere hostia aspoň čiastočne skorigovali vysokú prehru po presných zásahoch Sýkoru a Krotáka.