V repríze minuloročného finále triumf Banskej Bystrice nad Trenčínom

HC ´05 Banská Bystrica
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
HK Dukla Trenčín
Góly: 38. A. Šťastný (Tamáši, T. Surový), 50. Karol Sloboda (T. Surový) - 60. Radivojevič (Starosta, Bližňák) Vylúčení: 2:6 na 2 min, navyše: Michal Hlinka (Trenčín) 10 min za vrazenie na mantinel, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc st., Jonák - J. Tvrdoň, Gegáň, 2401 divákov

HC ´05 Banská Bystrica:

Williams - B. Marshall, V. Mihálik, Kubka, B. Miller, Karol Sloboda, I. Ďatelinka, Košecký, Biro - Asselin, Faille, Tamáši - Belluš, Higgs, Zigo - Róbert Varga, T. Surový, A. Šťastný - Kabáč, Češík, Gabor

HK Dukla Trenčín:

Michal Valent - Starosta, Rýgl, Frühauf, J. Cebák, Holenda, L. Bohunický, T. Bokroš, M. Hudec - Michal Hlinka, Bližňák, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - O. Mikula, J. Pardavý ml., Smolka - Špankovič, J. Švec, D. Hudec

Hokejisti Banskej Bystrice zdolali v repríze minuloročného finále play-off na vlastnom ľade Duklu Trenčín 2:1 v nedeľňajšom stretnutí 2. kola Tipsport ligy 2018/2019. V úvodnej časti hry gól nepadol, skóre otvoril až v závere druhej tretiny v presilovke Andrej Šťastný. V početnej prevahe sa "barani" presadili aj pred poslednou sirénou, keď skóroval v 50. minúte sekundu pred koncom trestu Petra Frühaufa obranca Karol Sloboda. Trenčania v poslednej minúte znížil pri hre bez brankárai gólom Branka Radivojeviča, hráči Banskej Bystrice si však už víťazstvo ustrážili. Banská Bystrica najbližšie nastúpi v utorok 18. septembra v Budapešti proti miestnemu MAC. Hráči Dukly Trenčín v rovnaký deň vyzvú na vlastnom ľade hokejistov Liptovského Mikuláša