Liptáci smerujú medzi elitu. Doma deklasovali Skalicu 7:0

play out 7.kolo, piatok 30.03.2018, 17:00
7:0
(3:0, 2:0, 2:0)
HK Skalica.
HK Skalica.
Góly: 12. Uram (Piatka, B. Rapáč), 12. Žiak (Gründling), 16. Piatka (Uram, B. Rapáč), 27. Piatka (Uram, Tabaček), 33. Uhrík (M. Sukeľ, B. Rapáč), 46. J. Sukeľ (M. Sukeľ, Nádašdi), 55. Žiak (Uhrík). Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner, Fridrich - Synek, Smrek, 1050 divákov

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Nitriansky, Nádašdi, Moravčík, Tabaček, Gründling, Nemec, Pacalaj - J. Sukeľ, M. Sukeľ, Kriška - Vybiral, Piatka, L. Žiak - Nechaj, Uhrík, Lištiak - Uram, B. Rapáč

HK Skalica.:

Košút - Škápik, Peter Horváth, Adrián Sloboda, Mikéska, O. Janík, A. Straka, Dufek, Kukliš - Vaškovič, Vereš, Hujsa - Kotzman, R. Jarolín, Janáč - Jurák, Schmidt, Okoličány - Kristián Kučera, Dmitriev, Kňazev

Hokejisti Liptovského Mikuláša na vlastnom ľade deklasovali hráčov Skalice 7:0 v piatkovom stretnutí 7. kola play-out slovenskej Tipsport ligy. Domáci prakticky rozhodli v rozpätí štyroch minút v prvej tretine. Presadili sa postupne Marek Uram, Lukáš Žiak a Maroš Piatka. Poslední dvaja menovaní sa blysli dvoma gólmi v zápase. Liptáci vedú tabuľku play-out a smerujú k záchrane medzi elitou, Skaličania sú na štvrtom mieste s dosiaľ jediným víťazstvom.