HC Košice
2:1
(0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Góly: 37. Miklík (L. Nagy, Pulli), 64. Pacan (Dudáš, Habal) - 39. R. Rapáč (B. Rapáč. Vylúčení: 5:7 na 2 min, navyše Rudolf Huna (L. Mikuláš) 10 min+DKZ za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: T. Orolin, Štefik - Rojík, Stanzel

HC Košice:

Habal - Dudáš, B. Kessel, Ovčačík, Šedivý, Pulli, Michalčin, Koch - L. Nagy, Pacan, Miklík - Šoltés, Hovorka, Kafka - Jenčík, Suja, Spilar - Vrábeľ, Boltun, Hričina - Š. Petráš

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Moravčík, Gründling, Nemec, Tabaček, Nádašdi, Mezovský, Matej Bača, Nitriansky - Rudolf Huna, Piatka, Števuliak - B. Rapáč, Paukovček, R. Rapáč - Kriška, M. Sukeľ, Koyš - A. Laco, Uhrík, Lištiak

Hokejisti HC Košice zvíťazili 2:1 po predĺžení nad hráčmi Liptovského Mikuláša v domácom zápase utorkového predohrávaného 47. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. Úvodný gól stretnutia strelil v 37. min Michel Miklík, "oceliarov" poslal do vedenia. V 39. min vyrovnal na 1:1 Richard Rapáč a duel napokon dospel do predĺženia. V ňom uspeli Košičania, víťazný gól strelil v 64. min kanadský útočník David Pacan.