Poprad doma vydrel víťazstvo nad L.Mikulášom. Ale stálo za to!

HK Poprad
3:2
(2:0, 0:1, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Góly: 9. Buc (Abdul), 15. Svitana (Matej Paločko), 53. Mlynarovič (Štrauch) - 38. Rudolf Huna (Števuliak), 59. Uram (Tabaček). Vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše: Nádašdi (Lipt. Mikuláš) 10 min za nešp. správanie, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Štefik - Gajan, Gavalier, 1521 divákov

HK Poprad:

Corbeil - McDowell, D. Brejčák, Petran, P. König, Dinda, Fabian, Davydov - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Buc, Heizer, Abdul - D. Bondra, Vartovník, Matúš Paločko - Hvila, Matej Paločko, Lichanec - Ježek

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Tabaček, Moravčík, Kurali, Suchý, Nádašdi, Mezovský, J. Nemec, Gründling - Rudolf Huna, Langhammer, Števuliak - B. Rapáč, Paukovček, J. Sukeľ - Kriška, M. Sukeľ, Uram - A. Laco, Piatka, Uhrík

Hráči Popradu zvíťazili 3:2 nad Liptovským Mikulášom v rámci sobotňajšieho duelu 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2017/2018. Poprad sa dostal do rýchleho vedenia, Dávid Buc skóroval už v 82. sekunde a ešte pred prvou prestávkou zvýšil Patrik Svitana na 2:0. Poprad si výhru ustrážil, aj keď Liptáci dvakrát skorigovali na rozdiel jedného gólu. Ten druhý dosiahol Marek Uram 87 sekúnd pred koncom III. tretiny. Liptáci nezvíťazili už v jedenástom ligovom zápase za sebou.