Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

3:4
(0:0, 2:1, 1:2 - 0:1)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 28. P. Koyš (Kriška, M. Sukeľ), 40. Rudolf Huna (Nádašdi), 48. B. Rapáč - 34. Vartovník, 44. Abdul (Štrauch), 56. Buc (D. Brejčák), 64. Mlynarovič Vylúčení: 2:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc, Kika - Výleta, M. Kollár, 985 divákov

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Nádašdi, J. Nemec, J. Tabaček, Moravčík, Pacalaj, Luža - Kriška, M. Sukeľ, M. Uram - B. Rapáč, Paukovček, P. Koyš - Rudolf Huna, Langhammer, J. Sukeľ - Števuliak, Piatka, A. Laco

HK Poprad:

Corbeil - McDowell, D. Brejčák, P. König, Jáchym, Ježek, Dinda, Česánek - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Abdul, Lichanec, Buc - D. Bondra, Vartovník, Matúš Paločko - Rapáč, Heizer, L. Hvila

Domáci hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš prehrali 3:4 po predĺžení s hráčmi HK Poprad v stretnutí nedeľňajšieho 25. kola slovenskej Tipsport ligy. V drese domácich otvoril skóre v druhej tretine navrátilec z Košíc Patrik Koyš. Hosťom sa podarilo vyrovnať zásluhou Lukáša Vartovníka, no do konca druhej časti hry ešte stihol vrátiť domácich do vedenia Rudolf Huna. Poprad začal tretiu tretinu tlakom, ktorého výsledkom bol vyrovnávajúci gól Jindřicha Abdula. Misku váh na stranu domácich naklonil v 48. minúte Branislav Rapáč, no v 56. minúte kontroval hosťujúci Dávid Buc a poslal zápas do predĺženia. V ňom sa presadil útočník "kamzíkov" Samuel Mlynarovič. Liptáci sa ani v treťom vzájomnom stretnutí nedočkali prvého tohtosezónneho víťazstva nad Popradčanmi. Mikuláš figuruje v tabuľke na 8. mieste, Poprad na 6. priečke.