Vedúca Dukla zdolala Liptákov až v predĺžení gólom Starostu

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

HK Dukla Trenčín
2:1
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Góly: 38. Mikula (Bezúch, Ölvecký), 65. Starosta (Hecl, Hossa) - 1. Kriška (Uram). Rozhodovali: Kubuš, Fridrich – Šefčík, Junek, vylúčení: 1:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 2086 divákov

HK Dukla Trenčín:

Valent – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Kozák – Bezúch, P. Ölvecký, Sojčík – T.Varga, M. Hecl, Marcel Hossa – Gašparovič, R.Dlouhý, O.Mikula – Špankovič, J. Švec, D.Hudec – Pardavý ml.

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan – Nádašdi, Luža, Tabaček, Moravčík, Pacalaj, Suchý, D.Devečka, J.Nemec – Kriška, M.Sukeľ, Uram – Rud.Huna, Langhammer, Spilár – B.Rapáč, Piatka, J.Sukeľ – Števuliak, A.Lištiak, A.Laco

Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili na domácej pôde nad hráčmi Liptovského Mikuláša 2:1 po predĺžení v nedeľňajšom stretnutí 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018. Hostia viedli už po 31 sekundách gólom Martina Krišku, ale v druhej tretine využil presilovú hru Ondrej Mikula. V predĺžení rozhodol o triumfe "vojakov" 36-ročný obranca Tomáš Starosta. Trenčín je so ziskom 47 bodov na čele tabuľky, Liptáci neuspeli v piatom zápase po sebe a získali dosiaľ 21 bodov.