Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

1:2
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 3. Juraško (Klimenta) - 60. Vandas (Svitana, König), 61. Mlynarovič (Svitana). Vyúčení: 3:2 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff, Lokšík - Krajčík, Junek

MsHK DOXXbet Žilina.:

Tomek - Hatala, P. Mikuš, Juraško, Poulin, Harant, Roman, Váňa, Meliško - Pitt, Martindale, Handlovský - J. Jurík, Húževka, Švihálek - Stupka, Holovič, R. Konečný - Klimenta, Ondruš, Rogoň

HK Poprad:

Corbeil - McDowell, Š. Fabian, D. Brejčák, König, Ježek, Zadražil, Ignatov, Dinda - Vandas, Heizer, R. Rapáč - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Abdul, Matej Paločko, D. Bondra - Matúš Paločko, Lichanec, Bogoslovskij

1:2
HK Poprad
HK Poprad

HK Poprad:

Poprad vstúpil víťazstvom do nového ročníka slovenskej hokejovej Tipsport ligy, keď v piatkovom zápase 1. kola vonku zdolal Žilinu 2:1. Domáci otvorili skóre v úvode duelu zásluhou Michala Juraška. "Kamzíci" sa však nevzdali a necelú minútu pred koncom stretnutia vyrovnal Michael Vandas. Hostia napokon dokonali obrat, keď po 58 sekundách predĺženia skóroval Samuel Mlynarovič.