- 17. 03. 2020 - 21:22
- Autor: Tomáš Horváth
- Zdroj: Huste.tv/Rolandgarros.com
Roland Garros v netradičnom termíne
Kvôli neustále šíriacemu sa koronavírusu pristúpili k razantnému kroku aj organizátori jedného z grandslamových turnajov. Roland Garros sa totiž neuskutoční v tradičnom májovom termíne, ale hrať sa bude až koncom septembra, teda po poslednom z turnajov veľkej štvorky, ktorým je US Open.
S touto správou dnes prišli samotní organizátori podujatia z Francúzska. Tí samozrejme nechcú ohroziť zdravie hráčov, fanúšikov a všetkých zúčastnených, čo ich donútilo spraviť razantné rozhodnutie. Nový termín je stanovený na 20. septembra - 4. októbra, teda týždeň po v poradí poslednom grandslame sezóny. Z amerických tvrdých kurtov sa tak tenisti presunú priamo na antuku do Paríža.
Okruh ATP už pred niekoľkými dňami prišiel so správou, že sa všetky podujatia naplánované na najbližších šesť týždňov odkladajú. Opäť by sa tak malo začať hrať najskôr začiatkom mája, no aj tento termín je stále otázny. Vzhľadom na šírenie vírusu je možný aj ďalší odklad.
Maroko - Haiti
MS vo futbale Pred 4 hodinami
Škótsko - Brazília
MS vo futbale Pred 4 hodinami
Švajčiarsko - Kanada
MS vo futbale Včera
Bosna a Hercegovina - Katar
MS vo futbale Včera
Kolumbia - D.R. Kongo
MS vo futbale Včera
Panama - Chorvátsko
MS vo futbale Včera