• 01. 11. 2019 - 18:19
  • Zdroj: huste

Tenisový ošiaľ na Slovensku! Polášek na Turnaji majstrov!

Tenisový ošiaľ na Slovensku! Polášek na Turnaji majstrov!

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa prebojovali na prestížny turnaj majstrov v Londýne. Ten sa uskutoční od 10. do 17. novembra v 02 aréne.

Udialo sa niečo neuveriteľné. Veď Polášek sa len vlani vrátil na kurty po päťročnej prestávke! A v tejto sezóne je na nezastavenie. S kolegom vo štvorhre Chorvátom Dodigom hneď na prvom spoločnom turnaji v tureckej Antalyi postúpili do finále. Na grandslamovom Wimbledone to dotiahli až do semifinále. Na turnaji Masters 1000 v Cincinnati a na turnaji v Pekingu získali cenné trofeje.

Na Turnaji majstrov sa medzi tenisovú smotánku dostali zo Slovákov len v roku 1987  Miloslav Mečíř, v roku 1998 si vo dvojhre zahral Karol Kučera, v roku 2009 Michal Mertiňák vo štvorhre popri Čechovi Čermákovi prešli až do semifinále a terat Filip Polášek. Držíme palce!

      

Kolumbia - D.R. Kongo

Kolumbia - D.R. Kongo

MS vo futbale Pred 14 hodinami

Panama - Chorvátsko

Panama - Chorvátsko

MS vo futbale Pred 17 hodinami

Anglicko - Ghana

Anglicko - Ghana

MS vo futbale Včera

Portugalsko - Uzbekistan

Portugalsko - Uzbekistan

MS vo futbale Včera

Jordánsko - Alžírsko

Jordánsko - Alžírsko

MS vo futbale Včera

Nórsko - Senegal

Nórsko - Senegal

MS vo futbale Včera