- 01. 11. 2019 - 18:19
- Zdroj: huste
Tenisový ošiaľ na Slovensku! Polášek na Turnaji majstrov!
Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa prebojovali na prestížny turnaj majstrov v Londýne. Ten sa uskutoční od 10. do 17. novembra v 02 aréne.
Udialo sa niečo neuveriteľné. Veď Polášek sa len vlani vrátil na kurty po päťročnej prestávke! A v tejto sezóne je na nezastavenie. S kolegom vo štvorhre Chorvátom Dodigom hneď na prvom spoločnom turnaji v tureckej Antalyi postúpili do finále. Na grandslamovom Wimbledone to dotiahli až do semifinále. Na turnaji Masters 1000 v Cincinnati a na turnaji v Pekingu získali cenné trofeje.
Na Turnaji majstrov sa medzi tenisovú smotánku dostali zo Slovákov len v roku 1987 Miloslav Mečíř, v roku 1998 si vo dvojhre zahral Karol Kučera, v roku 2009 Michal Mertiňák vo štvorhre popri Čechovi Čermákovi prešli až do semifinále a terat Filip Polášek. Držíme palce!
Kolumbia - D.R. Kongo
MS vo futbale Pred 14 hodinami
Panama - Chorvátsko
MS vo futbale Pred 17 hodinami
Anglicko - Ghana
MS vo futbale Včera
Portugalsko - Uzbekistan
MS vo futbale Včera
Jordánsko - Alžírsko
MS vo futbale Včera
Nórsko - Senegal
MS vo futbale Včera