- 16. 03. 2015 - 13:37
- Autor: Huste.tv
- Zdroj: HKM
Rozlúčka tímu s fanúšikmi bude v piatok
HKM Zvolen, piate mužstvo Tipsport extraligy 2014/2015, budú mať fanúšikovia možnosť vidieť ešte raz na ľade.
Na piatok, 20. marca, bola ľadová plocha zvolenského zimného štadióna rezervovaná pre tretí zápas semifinálovej série Zvolen – Košice. Keďže sezóna sa pre „bryndziarov“ skončila priskoro už v závere minulého týždňa, fanúšikovia HKM do septembra extraligový hokej neuvidia. Hráči zvolenského tímu sa im však chcú poďakovať za ich podporu v celej odchádzajúcej sezóne, a tak sa brány zimného štadióna predsa len ešte raz otvoria. V piatok od 17-tej hodiny sa budú môcť priaznivci HKM stretnúť s hráčmi, ktorých len malý krok delil od postupu do boja o medaily. Pripravený je nástup hokejistov, ktorých budú sprevádzať mladé hokejové nádeje, krátky program, ale hlavne stretnutie mužstva s fanúšikmi na ľade. Tí budú môcť na korčuliach, či bez nich, získať autogramy, odfotiť sa s hráčmi, alebo prehodiť s nimi pár viet. Otvorený bude samozrejme aj fanshop s plagátmi, kartičkami hráčov a ďalšími suvenírmi HKM.
Stretnutie „Hráči HKM – Fanúšikovia“ začne o 17.00, trvať by malo do 18.30.
Nenechajte si ujsť „posledný zápas“ sezóny. Zvolenskí hokejisti vás radi uvidia.
Nový Zéland - Egypt
MS vo futbale Pred 9 hodinami
Uruguaj - Kapverdy
MS vo futbale Pred 12 hodinami
Belgicko - Irán
MS vo futbale Včera
Španielsko - Saudská Arábia
MS vo futbale Včera
Tunisko - Japonsko
MS vo futbale Včera
Ekvádor - Curaçao
MS vo futbale Včera