Výborný výkon Nitry vo štvrtom štvrťfinále.
MHC Mountfield Martin - HK Nitra 0:7 (0:2, 0:4, 0:1) - stav série: 1:3
Góly: 1. Lelkeš (J. Štefanka), 16. H. Ručkay (Stümpel, P. König), 22. R. Školiak, 23. Marek Slovák (R. Školiak), 26. Tománek (Lukáš Novák), 27. Bajtek (Michal Novák, J. Ručkay), 47. Lelkeš (F. Kuzma, Bajtek)
Vylúčení: 7:11 na 2 min, navyše: T. Varga 5+DKZ a Kolba (obaja Martin) 10 min za údery, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, T. Orolin - Korba, Rovenský, 3200 divákov
Zostavy:
Martin: J. Čech (23. Dzubina) - Dlouhý, I. Ďatelinka, M. Dvořák, Smrek, Rusina, Kolba, Fillo, Šugár - Važan, J. Svoboda, Zucker - Bílek, Fujerík, T. Török - Podziňš, Macho, T. Varga - Pokrivčák, Dírer, O. Jokeľ
Nitra: Valent - P. König, Ordzovenský, Mezei, Milo, F. Kuzma, Michal Novák, Piačka, E. Bednár - Lukáš Novák, Stümpel, Tománek - Pupák, J. Štefanka, Lelkeš - H. Ručkay, R. Školiak, Marek Slovák - J. Ručkay, Bajtek, R. Mráz