Góly a asistencie: 3. Jánošík (Spilar), 30. Sojčík (Kutálek), 32. Jenčík (Jánošík), 36. Kutálek (Jánošík), 45. Jenčík (Spilar) – 31. Klempa (Mišura, Leško), 51. Kotaška (Konečný)
Vylúčení: 5:7 na dve min., navyše Šedivý (PN) 10+DKZ za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš, T. Orolín – M. Korba, Rovenský, 3872 divákov
HC Košice: Hylák (Mielicherčík) – Philipp, Černák, Šeda, Jánošík, Macejko, Cebák, Drgoň, Pavúk – Jenčík, Bartoš, Spilar – Lapšanský, Hrnka, Bicek – Sojčík, Chovan, Kutálek – Hinďoš, Suja, Bondra
ŠHK 37 Piešťany: Rybár (Šúrek) – Leppänen, Brňák, Škadra, Šedivý, Kotaška, Leško, Rais, Bučka – Haring, Peško, Petráš – Holovič, Pašek, Stupka – Klempa, Mišura, Konečný – Hudec, Vaculín, Románek
Druhý štvrťfinálový zápas začali Košičania aktívne a súpera ihneď zavreli v jeho obrannom pásme. Po veľkom tlaku musel Rybár niekoľkokrát hasiť nebezpečné situácie a Piešťanci sa napokon dopustili aj nedovoleného zákroku. Prvá presilovka v zápase bola využitá už po niekoľkých sekundách, o čo sa strelou spred modrej čiary postaral Jánošík. Oceliari vo svojom tlaku nepoľavovali ani vo vedení. V závere prvej desaťminútovky sa do zakončenia natlačil Kutálek a jeho bekhendové zakončenie Rybárovi vypadlo, ale defenzíva dorážky ustrážila. Hostia sa síce pokúšali o vyrovnanie, ale obrana víťaza základnej časti na čele s Hylákom do prestávky ani raz neinkasovala a do šatní sa šlo za stavu 1:0.
V strednej časti hry Košičania potvrdili svoju dominanciu. Aj keď sa v úvode druhej dvadsaťminútovky pokúsil bezprostredne spred bránky vyrovnať Petráš, jeho pokus zastavili iba Hylákove betóny. Na opačnej strane sa do zakončenia natlačil Sojčík a po prihrávke spoza bránky poslal domácich do dvojgólového vedenia. Z toho sa ale hokejisti z metropoly východu dlho netešili, pretože vzápätí znížil po peknej sťahovačke zakončením pomedzi betóny gólmana Klempa. O necelé dve minúty neskôr videla Steel aréna ďalší gól, tentokrát v Rybárovej sieti. V presilovke sa oň strelou z pravého kruhu postaral Richard Jenčík. Ešte do prestávky inkasoval piešťanský brankár aj štvrtýkrát, keď mu za čiaru prepadol puk po Kutálkovom zakončení z uhla a do šatní sa šlo za stavu 4:1.
V záverečnej časti hry videli diváci opäť atraktívny hokej a ďalšie presné zásahy. O prvý gól v tretej tretine sa postaral Jenčík, ktorý pri signalizovanom vylúčení zúžitkoval dobrú prihrávku Spilara. O niečo neskôr na opačnej polovici klziska prekvapil Hyláka ranou od modrej čiary obranca Kotaška, ale ani úprava skóre na konečných 5:2 už nič nezmenila. Košičania po triumfe vyrovnali stav série na 1:1.
Tretí štvrťfinálový zápas je na programe v stredu 4.3.2015 o 17:00 v Piešťanoch.
Peter Oremus, tréner Košíc: "Druhý zápas bol pre nás veľmi dôležitý aby sme vyrovnali stav série. Zvládli sme to. Prístup chlapcov bol naozaj veľmi dobrý a víťazstvo si vážime. Dnešný výkon bol z našej strany skutočne veľmi dobrý a pevne verím, že takto budeme pokračovať aj naďalej."
Leo Gudas, tréner Piešťan: "V obrannej fáze sme boli nedôslední. Robili sme tam chybičky, ktoré sa nám včera toľkokrát nestávali a celkovo bol náš rozdiel oproti včerajšiemu výkonu markantný."



































