Po desaťdňovej reprezentačnej prestávke bude naša najvyššia hokejová súťaž pokračovať už dnes, netradične v stredu 11. februára 2015.Oceliari sa presne v polovici pracovného týždňa predstavia opäť na domácom klzisku, kde o 17.30 privítame mužstvo z Piešťan. Pôjde o šiesty a zároveň posledný vzájomný zápas v základnej časti aktuálne prebiehajúcej sezóny. Doposiaľ sme proti hokejistom z kúpeľného mesta uspeli v štyroch prípadoch, vybojovali sme v nich 12 bodov a celkové skóre je zatiaľ 17:12.
Hráči zo západu Slovenska sa aktuálne nachádzajú na ôsmej priečke v tabuľke extraligy. Piešťanci doposiaľ vybojovali 56 bodov a celkové skóre majú 131:180. Piešťanci si budú chcieť v metropole východu napraviť chuť. V poslednom súboji sa totiž v dohrávanom zápase 46. kola stretli s Martinom, ale prekvapivo mu podľahli 1:7. Naopak, Košičania si pred reprezentačnou prestávkou vytvorili víťaznú šnúru piatich triumfov v rade s celkovým skóre 15:6.
Zatiaľ čo väčšina účastníkov našej najvyššej hokejovej súťaže v ostatných dňoch oddychovala, až sedem hokejistov z nášho A-mužstva si plnilo reprezentačné povinnosti. V A-tíme Slovenska sa predstavil Adam Jánošík, v reprezentácii do 18 rokov Radovan Bondra a v olympijskom výbere Tomáš Hrnka, Adam Lapšanský, Erik Černák, Miroslav Macejko a Marcel Melicherčík.
Začiatok zápasu s piešťanským ŠHK 37 je naplánovaný na dnes, 11.2.2015 o 17.30. Čakajú na vás všetky známe súťaže a aktivity, ako fotografovanie s Fotolabom (fotografie zdarma), Fotolab Bully (prihrávka na presnosť do stredového kruhu), Tipsport streľba na bránku a ďalšie.
Nezmeškajte posledný zápas Oceliarov s týmto súperom v aktuálne prebiehajúcej základnej časti, zabezpečte si vstupenky v predstihu a príďte podporiť aktuálnych majstrov Slovenska a lídrov extraligovej tabuľky priamo na štadión!