- 09. 02. 2015 - 15:28
- Autor: Huste.tv
- Zdroj: evar
Miroslav Zálešák sa vracia domov!
Späť do Skalice sa po štyroch sezónach vracia Miroslav Zálešák. Ten od nás odišiel počas sezóny 2010/2011 do Košíc. Na svojom konte mal v tom čase 56 bodov v 52 zápasoch. Celú nasledujúcu sezónu strávil v Košiciach (22+37). Sezónu 2012/2013 odohral v Chomutove (9+13), minulú v kazašskom Ertis Pavlodar (28+51), kde teraz ukončil svoje pôsobenie (4+12). Zálešák má zmluvu platnú do konca tejto sezóny. Ak sa stihnú vybaviť potrebné náležitosti, hrať by mal už v stredu proti Dukle Trenčín.
Nórsko - Senegal
MS vo futbale Pred 5 hodinami
Francúzsko - Irak
MS vo futbale Včera
Argentína - Rakúsko
MS vo futbale Včera
Nový Zéland - Egypt
MS vo futbale Včera
Uruguaj - Kapverdy
MS vo futbale Včera
Belgicko - Irán
MS vo futbale Včera