Vedenie úradujúceho slovenského majstra HC Košice sa dnes dohodlo na ukončení spoluprace s hlavným trénerom Antonom Tomkom a jeho asistentom Pavlom Zůbekom.
„K tomuto kroku sme sa rozhodli po nevýrazných výkonoch mužstva od začiatku tohto roka. Zmenou trénerskej dvojice chceme dať zároveň mužstvu nový impulz a zlepšiť výkony celého tímu. Máme za sebou náročné obdobie, vrátane úspešného vystúpenia v Hokejovej lige majstrov a pred sebou nemenej náročný záver základnej časti i play-off, v ktorom chceme uspieť čo najlepšie. Novú trénerskú dvojicu chceme predstaviť čo najskôr tak, aby mužstvo viedla už v piatkovom derby s Popradom,“ uviedol prezident HC Košice Juraj Mondík.