- 15. 01. 2019 - 21:15
- Autor: Huste.tv
- Zdroj: sita, huste.tv
Banská Bystrica po prehre v Nových Zámkoch prišla o vedúcu pozíciu
Barani druhou prehrou za sebou prišli o vedúcu pozíciu
Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili v utorňajšom zápase 43. kola najvyššej slovenskej súťaže nad Banskou Bystricou 3:2. Po dvoch tretinách bolo skóre vyrovnané, keďže sa strelecky presadili Tomáš Urban a Levko Koper. Rozhodujúce momenty sa udiali na začiatku tretej tretiny, keď hostia spod Urpína doplatili na svoju nedisciplinovanosť. Nové Zámky mali k dispozícii dlhú presilovku o dvoch hráčov a Tomáš Urban strelil druhý gól v zápase. V 49. min si vylepšil štatistiky Adam Zbořil a s hosťami to vyzeralo zle-nedobre. Štyridsať sekúnd pred koncom ešte vykresal iskričku nádeje Marek Bartánus, ale "baranom" už na strelenie vyrovnávajúceho gólu nezostal čas. Navyše, druhou prehrou za sebou prišli o vedúcu pozíciu, keďže majú horšie skóre než hokejisti Zvolena.
Kolumbia - D.R. Kongo
MS vo futbale Pred 15 hodinami
Panama - Chorvátsko
MS vo futbale Pred 18 hodinami
Anglicko - Ghana
MS vo futbale Včera
Portugalsko - Uzbekistan
MS vo futbale Včera
Jordánsko - Alžírsko
MS vo futbale Včera
Nórsko - Senegal
MS vo futbale Včera