Novinky - 14.11.2014 07:45

Kostúr privádzal Zvolenčanov do zúfalstva. Čo vyvedie Trenčínu?

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Korzár, Foto: RISO

V stredu sa zverenci trénera Milana Jančušku predstavili vo Zvolene, kde po kvalitnom výkone vyhrali 4:2. Výraznou mierou sa pod cenný triumf podpísal brankár Matúš Kostúr, ktorý svojimi zákrokmi privádzal domácich hráčov do zúfalstva. Poprad išiel do vedenia v 11. minúte po presnom zásahu Ľuboša Bartečka. Kostúr si držal čisté konto až do 29. minúty, keď ho po dorážke zblízka prekonal Michal Chovan. Aj keď v ďalších minútach mali viac z hry domáci, v koncovke boli efektívnejší Podtatranci. Gólmi Boltuna a Sýkoru viedli 3:1. V 49. minúte zdramatizoval stretnutie kontaktným gólom Brabenec, no už o štyri minúty na to Paločko po individuálnej akcii spečatil víťazstvo Popradčanov. „S troma bodmi sme, samozrejme, spokojní. Predovšetkým v úvodných dvoch tretinách to bol otvorený zápas s množstvom šancí na oboch stranách. Bolo to v nich poriadne veselé. V tretej časti sme sa už viac zamerali na bránenie výsledku,“ rozhovoril sa po súboji vo Zvolene popradský gólman Matúš Kostúr.