Novinky - 20.10.2014 07:59

Boltun sa trafil a hneď to bol víťazný zásah

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Korzár, Foto: RISO

Úvod vyšiel lepšie domácim. Tí išli v 6. minúte zásluhou Brňáka do vedenia, ktorý počas presilovky prestrelil Kostúra delovkou od modrej čiary.

Hostia odpovedali rovnakou mincou už o tri minúty neskôr, keď sa rovnako v početnej výhode presadil Bartečko. V druhej časti Podtatranci zásluhou Paločka otočili skóre, no Piešťany onedlho vyrovnali.

V 34. minúte sa dočkal svojho premiérového gólu v sezóne hosťujúci Peter Boltun, ktorý skóroval dokonca pri vlastnom oslabení.

„Som rád, že som sa konečne dočkal. Teší ma, že som pomohol tímu a že nás tento gól nakopol. Domáci počas presilovky po chybe stratili puk, išiel som sám na bránu a strelou pomedzi nohy som prekonal domáceho brankára,“ potešil sa Boltun, ktorého gól na 3:2 bol napokon víťazný.