HC 07 Detva
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Góly: 21. Betker (Martin Chovan, Puliš), 30. Z. Král (Hodgson, F. Fekiač), 44. Betker (Z. Král, R. Gašpar), 60. Ščurko (Puliš) - 4. Róbert Huna, 45. Nádašdi (Kriška). Vylúčení: 5:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Valach, Snášel - Gajan, Stanzel, 635 divákov

HC 07 Detva:

Zalivin - Betker, Martin Chovan, P. Hraško, J. Sládok, Gachulinec, F. Fekiač, M. Šimon - Puliš, Murček, Ščurko - J. Žilka, V. Fekiač, Hodgson - Z. Král, R. Gašpar, J. Tibenský - Matúš Chovan, P. Valent, M. Surový

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Kislicyn - Fereta, Kurali, M. Bača, Nádašdi, Mezovský, Lenďák, J. Nemec - Richard Huna, Róbert Huna, Kriška - Oško, Uhrík, P. Števuliak - A. Lištiak, M. Piatka, J. Sukeľ - Nechaj, A. Tamáši, L. Žiak - Vybiral

Hráči Detvy doma uspeli v druhom stretnutí po sebe, v nedeľňajšom stretnutí 37. kola Tipsport ligy zdolali Liptovský Mikuláš 4:2. Liptáci po prvej tretine viedli, keď sa 4. min odrazil puk k Róbertovi Hunovi a úplne voľný útočník hostí pred brankárom Alexandrom Zalivinom nezaváhal. Už 53 sekúnd po začiatku druhej časti hry vyrovnal v presilovke Ben Betker a v 30. min poslal Zdeněk Král domácich do vedenia. V tretej tretine Tomáš Nádašdi rýchlo odpovedal na druhý zásah v zápase Betkera, no Podpoľanci si už víťazstvo nenechali ujsť. Ladislav Šcurko uzavrel skóre v power-play.