HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
HK Dukla Trenčín
Góly: 26. Nechaj (L. Žiak), 37. A. Lištiak (M. Piatka, Lenďák), 60. Róbert Huna - 52. Rýgl (O. Mikula, Dlouhý). Vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše Denis Hudec 10 min za napadnutie krku a hlavy a Jozef Švec (obaja Trenčín) 10 min za nešportové správanie sa, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Adamec, Rencz - Krajčík, Árkovics, 254 divákov

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Kislicyn - R. Suchý, Kurali, M. Bača, Nádašdi, Mezovský, Lenďák, Fereta, J. Nemec - Richard Huna, Róbert Huna, Kriška - Oško, Uhrík, P. Števuliak - A. Lištiak, M. Piatka, J. Sukeľ - Nechaj, A. Tamáši, L. Žiak

HK Dukla Trenčín:

M. Valent - Krejči, T. Bokroš, Holenda, Rýgl, Luža, Gula, Husár - M. Hecl, Sojčík, Radivojevič - Bartovič, J. Švec, T. Varga - O. Mikula, Dlouhý, D. Hudec - Jakubec, J. Pardavý ml., Špankovič - Luhový

Hráči Liptovského Mikuláša zdolali Duklu Trenčín 3:1 v piatkovom zápase 36. kola hokejovej Tipsport ligy. Vyše 250 divákov na štadióne v Spišskej Novej Vsi sa gólu dočkalo až v druhej tretine, presadili sa Adam Nechaj a Andrej Lištiak. Trenčan Martin Rýgl desať minút pred koncom ešte zdramatizoval záver, ale Róbert Huna pri záverečnej power-play uzavrel skóre. Liptáci tak ukončili trojzápasovú sériu prehier.