Novinky - 28.08.2015 15:23

Mladá Boleslav zdolala Martin

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita

O góly HC '05 iClinic sa v riadnom hracom čase postarali Tomáš Zigo a Ivan Ďatelinka, v prvej sérii nájazdov rozhodol o výhre Marek Loskot. Za hostí sa zapísal do streleckej listiny aj Slovák Tomáš Troliga.

V druhom piatkovom stretnutí prehral domáci Martin s BK Mladá Boleslav 3:5. O osude stretnutia rozhodla prvá tretina, ktorú Martinčania prehrali 0:2. Góly domácich dali v druhej časti Ján Dlouhý a Michal Kokavec a tri minúty pred koncom riadneho hracieho času Michal Uhrík.
Mountfield Cup - piatok - výsledky:

HC '05 iClinic Banská Bystrica - Mountfield Hradec Králové 3:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

Góly: 1. Zigo, 57. Ďatelinka (Šmach), rozhodujúci sam. nájazd: Loskot - 12. Šimánek (Kudrna, Čáp), 28. Troliga (Červený, Frühauf)

MHC Mountfield Martin - BK Mladá Boleslav 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

Góly: 33. J. Dlouhý (Jáchym), 36. Kokavec (Jurášek, Themár), 57. Uhrík (Poliaček, Murček) - 4. Hyka (Robar, Pabiška), 10. Hyka, 36. Trončinský (Klimenta, Pacovský), 37. Bárta (Stříteský, Lenc), 60. T. Urban (Kočí)