play out 1.kolo, piatok 16.03.2018, 17:00
4:2
(0:0, 0:2, 4:0)
HK Skalica.
HK Skalica.
Góly: 52. M. Sukeľ (J. Sukeľ), 54. J. Sukeľ (M. Sukeľ, Kriška), 56. M. Sukeľ (J. Sukeľ), 59. J. Sukeľ (Kriška) - 31. Škápik (Kňazev), 38. Jurák (Schmidt) Vylúčení: 2:5 na 2 min, navyše Gründling (L. Mikuláš) 10 min za napádanie rozhodcov, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel, T. Orolín - Jobbágy, Bogdaň, 700 divákov

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Moravčík, J. Tabaček, Pacalaj, Kurali, Nádašdi, M. Bača, J. Nemec, Gründling - Nechaj, Langhammer, Rudolf Huna - Žiak, Oško, Vybiral - Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ - Lištiak, Uhrík, A. Laco

HK Skalica.:

R. Petrík - Škápik, P. Horváth, A. Sloboda, Mikéska, Janík, Straka, Kukliš, Čederle - Kučera, Vereš, Kňazev - Kotzman, R. Jarolín, Janáč - Jurák, Schmidt, Okoličány - Hluch, Dufek, Dmitriev

Hokejisti Liptovského Mikuláša úspešne vstúpili do boja o záchranu v najvyššej hokejovej súťaži Tipsport lige a Skalicu doma zdolali 4:2 v piatkovom zápase 1. kola play-out. Ešte desať minút pred koncom pritom prehrávali 0:2. K obratu zavelilo bratské duo Sukeľovcov, ktoré sa v záverečnej desaťminútovke postaralo o štyri góly. Najprv v 52. min v presilovke prihral Jakub Matúšovi a po rovnakej spolupráci bolo v 56. minúte už 3:2 pre Liptovský Mikuláš.