MsHK DOXXbet Žilina.
4:3
(2:2, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Góly: 13. Pospíšil (Tvrdoň), 19. Holovič (Handlovský, Juraško), 47. J. Jurík (Švihálek, Húževka), 65. Handlovský (Švihálek) - 5. M. Sukeľ (Žiak), 18. Lištiak (Uhrík, Nemec), 29. J. Tabaček (Nádašdi, M. Sukeľ). Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Goga - M. Orolín, Kollár, 763 divákov

MsHK DOXXbet Žilina.:

T. Tomek - Hatala, Kozák, Turian, Andersons, Juraško, Mendrej - Tvrdoň, R. Hruška, Pospíšil - Handlovský, Holovič, Konečný - Švihálek, Húževka, J. Jurík - Stupka, Ondruš, Rogoň - Coma, Váňa

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Moravčík, J. Tabaček, Kurali, R. Suchý, Nádašdi, M. Bača, Nemec, Gründling - Rudolf Huna, Langhammer, A. Laco - Žiak, Oško, Vybiral - Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ - Pacalaj, Uhrík, Lištiak

Hokejisti Liptovského Mikuláša zakončili základnú časť Tipsport ligy 2017/18 prehrou na ľade Žiliny 3:4 po predĺžení v stretnutí nedeľňajšieho záverečného 54. kola. Žilina nastupovala na zápas už s istotou, že nemôže skončiť na inom ako siedmom mieste. Liptáci mali ešte šancu postúpiť do play-off. Žlto-zelení trikrát v stretnutí vyrovnali a napokon získali dva body, keď sekundu pred koncom predĺženia využil Lukáš Handlovský ideálnu prihrávku od Michala Švihálka.