Liptáci držia šancu na play-off. Zdolali Baranov z Banskej Bystrice

HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
HC ´05 Banská Bystrica
Góly: 23. M. Sukeľ (Kriška, Nádašdi), 31. Vybiral (Žiak, M. Bača), 50. Rudolf Huna (Nechaj, M. Bača) - 20. Hrnka (I. Ďatelinka, V. Mihálik) Vylúčení: 3:6 na 2 min, navyše Brittain (Banská Bystrica) 10 min za napádanie rozhodcov, presilovky a oslabenia 0:0, rozhodovali: Snášel, T. Orolín - Korba, Stanzel, 890 divákov

HK 32 Liptovský Mikuláš:

Košarišťan - Nemec, Gründling, Kurali, R. Suchý, Nádašdi, M. Bača, Pacalaj, Moravčík - Rudolf Huna, Langhammer, A. Laco - Žiak, Oško, Vybiral - Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ - Nechaj, Uhrík, Lištiak

HC ´05 Banská Bystrica:

Lukáš - Kubka, I. Ďatelinka, Pretnar, V. Mihálik, Delisle, J. Brejčák, Gélinas - Hrnka, T. Surový, Lamper - Hohmann, Bubela, Brittain - Skalický, Faille, Asselin - Bortňák, Češík, Kabáč - Gabor

Hokejisti Liptovského Mikuláša si udržali šancu na účasť v play-off Tipsport ligy 2017/18, v piatkovom zápase 53. kola zdolali Banskú Bystricu 3:1 a znemožnili jej vyhrať základnú časť. Po prvej tretine ešte viedli hosťujúci "barani" vďaka gólu Tomáša Hrnku 41 sekúnd pred prvou sirénou, no Liptáci v druhej tretine otočili vývoj duelu. V 23. min skóroval Matúš Sukeľ a 31. min ho napodobnil Vladimír Vybiral. Poisťujúci tretí gól dal v 50. min skúsený Rudolf Huna.