HKM Zvolen
1:2
(0:2, 0:0, 1:0)
HC Nové Zámky
Góly: 50. Handlovský (Vandas) - 10. J. Jurík, 13. Štrauch (Bajtek, T. Urban) Vylúčení: 2:7 na 2 min, navyše T. Urban, Bajtek (obaja N. Zámky) 10 min za nešportové správanie, presilovky 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Štefik, Kalina - Jobbágy, Krajčík, Beniač, 1489 divákov

HKM Zvolen:

Tomek - P. Ulrych, Vandane, Zeleňák, D. Růžička, Pöyhönen, A. Drgoň, Pufahl, M. Roman - Handlovský, Špirko, Vandas, P. Lušňák, Obdržálek, Michal Chovan, Kytnár, P. Zuzin, Kelemen, S. Petráš, Šišovský

HC Nové Zámky:

Košarišťan - Andersons, Kudla, Hain, M. Henderson, Ordzovenský, M. Novák, Hatala - Bajtek, T. Urban, Štrauch - Rogoň, Zbořil, J. Jurík - Jakúbek, B. Fábry, Nejezchleb - Ľ. Buc, Ondrušek Slávik

Hokejisti Zvolena na domácom ľade podľahli Novým Zámkom 1:2 v utorňajšom zápase 27. kola Tipsport ligy. Hostia sa dostali do vedenia zásluhou presného zásahu Juraja Juríka už v 10. minúte počas vlastného oslabenia. O tri minúty neskôr pridal ďalší gól Novozámčanov Andreas Štrauch. Hráčom HKM sa podarilo znížiť až v 50. minúte vďaka Lukášovi Handlovskému. Išlo však iba o kozmetickú úpravu výsledku, keďže vyrovnávajúci gól už v závere nepadol. Zvolen prehral tretí z ostatných štyroch zápasov. Na konte má rovnako ako Košice 61 bodov, napriek tomu zostáva v priebežnej tabuľke ligovým lídrom. Novým Zámkom naďalej patrí šiesta priečka.