Novinky - 17.09.2023 19:10

Highlight: HK Spišská Nová Ves – HK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 v 2. kole

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: jojsport ú tasr

Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili v nedeľňajšom zápase 2. kola Tipos extraligy nad HK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 a zaknihovali druhý triumf.
        Na domácom ľade ich poslal do vedenia už v 4. minúte Myklucha, v úvode druhej tretiny síce vyrovnal Mezovský, ale potom už dávali góly len Spišiaci. V 34. minúte skóroval Majdan a v 43. Burgess.

HK Spišská Nová Ves - HK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
        Góly: 4. Myklucha (Nellis), 34. Majdan (Archambault, Myklucha), 43. Burgess (Nellis, Archambault) - 26. Mezovský (Sukeľ). Rozhodovali: Novák, Jobbágy - Synek, Valo, vylúčení: 4:6 na 2 min, navyše: Wardley 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku a 10 min za nešportové správanie, Berry 10 min za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 2856 divákov.
        Spišská Nová Ves: Melicherčík - Merežko, Ališauskas, Valach, Žiak, Ouellet-Beaudry, Romaňák - Archambault, Nellis, Giľák - Vandas, Marosz, Majdan - Hamráček, Myklucha, Burgess - Džugan, Bortňák, Vartovník
        Liptovský Mikuláš: Krasikov - Miller, Mezovský, Wardley, Nátny, F. Fekiač, Hraško, Ľalík - Réway, Egle, Avcin - Berry, Quince, Valigura - Vankúš, Uhrík, Sukeľ - Žilka, Šmída, Tkáč - Vojtech