Novinky - 02.10.2015 23:24

Havrani v závere otočili a uspeli pod Tatrami

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita/huste.tv

Hráči z kúpeľného mesta sa napokon tešili z víťazstva 4:3 po predĺžení, keď v čase 64:11 min rozhodol o triumfe Marcel Holovič. Pritom v záverečnej minúte tretej tretiny viedol Poprad 3:1, ale nedokázal doviesť duel do úspešného konca. Za dvanásť sekúnd hostia vyrovnali Richardom Filipom (59:34 min) a Jozefom Balejom (59:46 min), čím si vynútili predĺženie.

Tipsport liga 2015/2016 - 8. kolo - piatok:

HK Poprad - ŠHK 37 Piešťany 3:4 po predĺžení (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)

Góly: 38. Š. Fabian (O. Rusnák), 47. Kasík (B. Rapáč), 58. Hvila - 23. S. Hudec (Balej, Brancis), 60. R. Filip (Balej, Holovič), 60. Balej (J. Ručkay), 65. Holovič (Kotaška)
Vylúčení: 2:1 na 2 min, navyše Síkela (Poprad) 5+DKZ za napadnutie zozadu, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: D. Konc - M. Smrek, M. Kollár, 875 divákov

Zostavy:
Poprad: Kostúr - Gaborčík, R. Suchý, Kasík, Malina, Fabian, Dinda, Ťavoda, Pitka - Hvila, L. Paukovček, Bartečko - Rudolf Huna, O. Rusnák, R. Rapáč - B. Rapáč, Síkela, Bajaruns - Štrauch, Toma, T. Török
Piešťany: Košarišťan - Gachulinec, R. Filip, Kotaška, Brňák, Gipters, S. Hudec, Krotov, Hluch - Šimíček, Belluš, S. Petráš - M. Filo, Holovič, J. Ručkay - Balej, Brancis, K. Kučera - Tibenský, J. Tomčák, Hrehorčák