Novinky - 19.11.2012 07:26

Poprad dostal u lídra sedmičku

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: RISO/Korzár, Foto: RISO

Najväčšou slabinou „kamzíkov“ sa včera citeľne ukázal brankársky post. Namiesto zraneného Fína Nikkiläho nastúpil od začiatku Dušan Sidor ml., no v 32. minúte ho po štvrtom inkasovanom góle vystriedal junior Juraj Sedlačko.

Pre toho to bola extraligová premiéra medzi seniormi a určite si ju predstavoval inak. Inkasoval trikrát a po vysokej prehre 3:7 určite nemohol byť ani on spokojný.

Akú-takú radosť mal zrejme iba ďalší junior v popradskom drese Dávid Gríger, ktorý sa dočkal svojho premiérového presného zásahu medzi seniormi.

Popradčania včera vyhoreli predovšetkým v obrannej hre a v spomínaných výkonoch brankárov. V útoku to nebolo najhoršie, aj keď z vyložených šancí, ktoré si vo Zvolene vytvorili, mali určite streliť viac ako len tri góly. V 30. minúte nepremenil Matúš Paločko trestné strieľanie.