Novinky - 17.08.2015 11:43

Jihlavu prekonal iba Loskot

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita

Remíza Trenčína so Zlínom - súhrn

TRENČÍN 14. augusta (SITA) - Hokejisti Nitry uspeli vo svojom druhom vystúpení na Rona Cupe, keď zdolali Irtyš Pavlodar 4:3. Mužstvo spod Zobora ešte 5 minút pred koncom duelu prehrávalo s kazašským súperom 1:3, ale troma rýchlymi gólmi v závere dokázalo otočiť stav stretnutia vo svoj prospech. Víťazný gól strelil v 58. min Filip Bajtek.

Dukla Trenčín remizovala s PSG Zlín 2:2. Trenčania v polovici stretnutia vyhrávali už 2:0, ale nezvládli záver druhej tretiny, keď inkasovali dva rýchle góly. V treťom dejstve už ďalšie góly nepadli.

Výsledky - Rona Cup 2015:

HK Nitra - Irtyš Pavlodar 4:3 (1:1, 0:2, 3:0) - doplnkové sam. nájazdy 0:1

Góly: 7. M. Slovák (S. Saliji), 55. Stűmpel (Kutálek), 57. Kutálek (Slovák), 58. Bajtek (Kutálek, Stűmpel) - 16. Mlynarovič (Mikula, Jurík), 22. Aidaš (Zubkov, Klemešov), 33. Bondarenko (Sevostjanov)

HC Dukla Jihlava - HC '05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) - doplnkové sam. nájazdy 2:1

Góly: 14. Skořepa (Kohout, Harkabus), 54. Harkabus - 17. Loskot (Galamboš)

Dukla Trenčín - PSG Zlín 2:2 (0:0, 2:2, 0:0) - doplnkové sam. nájazdy 1:2

Góly: 29. Koyš, 30. V. Nemec (J. Gašparovič, Melichárek) - 39. Cibák (Okál), 40. Fořt (Kotvan)