Novinky - 14.08.2015 00:09

Remíza na úvod RONA Cupu

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita

Banská Bystrica remizovala v druhom štvrtkovom dueli na Rona Cupe s kazašským Irtyšom Pavlodar 2:2. "Barani" prehrali prvú tretinu 0:1, no v druhom dejstve sa im podarilo vyrovnať. Záverečná tretina sa skončila nerozhodne 1:1, rovnako ako doplnkové samostatné nájazdy.

Hokejisti HK Nitra neuspeli v úvodnom štvrtkovom zápase na Rona Cupe 2015 - Memoriáli Pavla Demitru v Trenčíne, keď českému tímu PSG Zlín podľahli 2:4. Tím spod Zobora prehral prvú tretinu 0:3 a v zostávajúcom priebehu duelu už nedokázal zmazať náskok súpera.

Hokejisti Dukly Trenčín zdolali v rámci Rona Cupu vo štvrtok večer Jihlavu 3:0. Hrdinom stretnutia sa stal talentovaný útočník Patrik Stantien, ktorý dal dva góly slovenského mužstva. Na konečných 3:0 uzavrel stav zápasu Michal Hlinka.

Výsledky - Rona Cup 2015:
HK Nitra - PSG Zlín 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) - doplnkové sam. nájazdy: 0:1
Góly: 38. Macík (Milo), 53. Marek Slovák (Stloukal, Guoth) - 3. Vlach (Čachotský, Řezníček), 15. Čachotský (Řezníček), 16. Popelka (A. Holík, Sirota), 55. Vlach (Řezníček)

Irtyš Pavlodar (Kaz.) - HC '05 iClinic Banská Bystrica 2:2 (1:0, 0:1, 1:1) - doplnkové sam. nájazdy 1:1
Góly: 18. Tesľuk (Mazunin), 43. Tománek (Jurík) - 21. Galamboš (Sonne), 44. Handlovský (Šmach, Galamboš)

Dukla Trenčín - Dukla Jihlava (ČR) 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) - doplnkové sam. nájazdy 0:1
Góly: 15. P. Stantien (J. Gašparovič), 26. P. Stantien (Jakúbek), 60. Michal Hlinka (Drgoň)