Novinky - 05.01.2024 20:26

HK Nitra - HC MIKRON Nové Zámky 3:2 v 33. kole Tipos Extraligy

Tento duel 33. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY. zámky

V našej SMS súťaži môžete hrať o 6-mesačné predplatné na aplikáciu JOJPLAY.

Hokejisti HK Nitra zvíťazili v piatkovom zápase 24. kola Tipos extraligy v krajskom derby nad Novými Zámkami 3:2. Novozámčania prehrali už piaty duel za sebou, Nitrania zdolali svojho rivala tretíkrát v sezóne a upravili bilanciu vzájomných zápasov na 3:2.
        Hostia vyťažili v prvom dejstve z minima maximum, keď na streleckú prevahu domácich odpovedali gólom Kováča. V prostrednej časti Nitrania otočili zásluhou Samuela Bučeka a Mateja Baču, no o vedenie prišli v 48. minúte, keď sa v presilovke presadil Troy Loggins. Už o necelé dve minúty však odpovedal rovnakou kartou v početnej výhode nitriansky útočník Robby Jackson, ktorý rozhodol proti svojmu bývalému zamestnávateľovi.

Tipos extraliga - 33. kolo:
        HK Nitra - HC Mikron Nové Zámky 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
        Góly: 26. Buček (Gates), 36. Bača, 50. Jackson (Buček, Harper) - 12. Kováč (Ondrušek, Hatala), 48. Loggins (Roy, Lee). Rozhodovali: Crman, Goga - Stanzel, Bogdaň, vylúčení: 3:4, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 2916 divákov
        Nitra: Aittokallio – Mezei, Cotton, Gajdoš, Valent, Stacha, Vitáloš, Bača – Buček, Gill, Bubela – Jackson, Gates, Harper – Okoličány, Čederle, Lacka – Hrnka, Slovák, Pobežal - Ridzoň
        Nové Zámky: Kantor – Hatala, Lee, Laurenčík, Mamčics, Roman, Kozák, Ružek - T. Mikúš, Johnson, Loggins – Stupka, Roy, Michnáč – Šišovský, Prokeš, Števuliak – Barto , Ondrušek, Kováč - Fafrák