Novinky - 28.11.2023 20:20

HK 32 Liptovský Mikuláš - HC SLOVAN Bratislava 4:2 v 22.kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: jojsport / tasr

Tento duel 22. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJPLAY

Hokejisti HK 32 Liptovský Mikuláš ukončili štvorzápasovú sériu bez víťazstva v Tipos extralige. V utorkovom stretnutí 22. kola zdolali doma HC Slovan Bratislava 4:2, hetrikom k tomu dopomohol útočník Aurel Nauš.
        "Liptáci" šli do vedenia už po 41 sekundách, keď sa po brejkovej situácii presadil Peter Hraško. V 8. minúte zvýšil Nauš, no hosťom sa podarilo streliť kontaktný gól. V 11. minúte ho vsietil Roman Žitný. V úvode druhého dejstva sa o vyrovnanie postaral Samuel Takáč. Krátko na to sa však znovu presadil Nauš a v 40. minúte svoj tím opäť poslal do dvojgólového vedenia. To si domáci udržali, keďže v záverečnej tretine už gól nepadol.

Tipos extraliga - 22. kolo:
        HK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava 4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
        Góly: 1. Hraško (Lahtinen), 8. Nauš (Egle, Berry), 37. Nauš (Berry), 40. Nauš (Fekiač) - 11. Žitný (Lalonde, Takáč), 36. Takáč (Brown, Findlay). Rozhodovali: Snášel, Žák - Šoltés, Tichý - Lauff, vylúčení: 1:5 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia 0:0, 1184 divákov.
        Liptovský Mikuláš: Krasikov - Lalík, Mezovský, Vasilyev, Žilka, Fekiač, Hraško, Mihálik, Nátny - Lahtinen Quince, Réway - Berry, Egle, Nauš - Sukeľ, Uhrík, Avtsin - Tkáč, Vankúš, Valigura
        Slovan: Godla - Korenčík, Lalonde, Demo, Romančík, Maier, Beňo, Golian - Takáč, Findlay, Brown - Žitný, Poirier, Pecararo - Ranford, Šille, Werek - Török, Preisinger, Jendek