SMS súťaž - 24.02.2024 13:00

Opäť sme pripravili SMS súťaž o lyže bratov Žampovcov

Zdroj: jojsport

Vo februári naše vysielanie oživila SMS súťaž pre divákov televízie JOJŠPORT. Aj netradične počas vysielania prenosov slovenskej hokejovej reprezentácie s Nemeckom vo Zvolene sme súťažili o tréningové lyže značky Salomon podpísané bratmi Adamom a Andreasom Žampovcami. Výherca Jozef S. z Dolného Ohaja ich využije na dovolenke a aspoň si nebude mýliť, ktorá je ľavá a ktorá pravá. 
Pre veľký úspech sme sa rozhodli, že súťaž zopakujeme. Počas nasledujúcich troch víkendov sa aspoň raz zapojte do súťaže, pošlite SMS a budeme vám držať palce pri žrebovaní. Každý víkend vyžrebujeme výhercu vouchru na sledovanie JOJ PLAY. A po troch podujatiach, na ktorých bude aj Andreas Žampa a verme, že aj Adam, súťažiť, vyžrebujeme jedného šťastného výhercu lyží. Oznámime ho v pondelok 11.marca v štúdiu pri štarte hokejového play off Tipos extraligy. 
Sledujte JOJŠPORT a hrajte s nami. 

Akú skratku má Medzinárodná lyžiarska federácia?
A. FIS
B. IIHF

Víkendová cena: voucher JOJ PLAY
Celková cena po troch kolách/víkendoch SMS súťaží: pár lyží od bratov Adama a Andreasa Žampovcov


Hrajte počas celého víkendu o zaujímavé ceny!

Počas celého športového víkendu bude zverejnená súťažná otázka vo vysielaní ako aj na stánke jojsport.joj.sk/tipos-extraliga/sms-sutaz.

Odpovede na súťažnú otázku môžete posielať formou SMS a to v tvare A alebo B na číslo 987.

SMS 987 A SMS 987 B

Vaše odpovede posielajte do pondelka 26.2.2024 do 12:00

Čím viac správnych SMS pošlete, tým bude väčšia vaša šanca na výhru. Výhercu budeme kontaktovať a zverejníme ho na web stránke jojsport.joj.sk/tipos-extraliga/sms-sutaz.

Cena SMS je 1 Eur s DPH.

Pravidlá SMS súťaže