Novinky - 14.02.2024 20:26

HKM Zvolen - HC 19 Humenné 4:0 v 43. kole Tipos extraligy

Tento duel 43. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Hokejisti Zvolena v 43. kole Tipos extraligy zdolali na svojom ľade posledné Humenné 4:0 a bodovali šiestykrát z uplynulých siedmich zápasov. Nováčik zaknihoval štvrtú prehru za sebou a nepriblížil sa bodovo k predposledným Novým Zámkam.
        V prvej tretine mali navrch domáci hokejisti, ktorí nevyužili množstvo šancí. Najväčšie M. Hults a Lukosevicius. Na opačnej strane nepotrestal pred prestávkou chybu C. Hultsa Paršin. Prevahu využili Zvolenčania až v strednom dejstve, keď sa najprv presadil blafákom R. Bondra a druhý zásah pridal švihom z kruhu Lukosevicius. V tretej tretine sa zranil hosťom brankár Galimov, nahradil ho Kozel a ten dvakrát inkasoval v oslabení, najprv tečoval puk za neho Hecl a potom ho pokoril z dorážky bekhendom Rauhauser.

43. kolo TEL:
        HKM Zvolen – HC 19 Humenné 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
        Góly: 27. R. Bondra (Marcinek), 35. Lukosevicius (M. Hecl, C. Hults), 53. M. Hecl (C. Hults, M. Hults), 56. Rauhauser (Fortin, Zuzin). Rozhodcovia: Hronský, Výleta – M. Orolin, D. Konc ml.. Vylúčení na 2. min: 1:4, presilovky 2:0, oslabenia: 0:0, 1457 divákov.
        Zostavy:
        Zvolen: Kupsky – Mudrák, C. Hults, Hain, Andersson, Gachulinec, Rauhauser – Lukosevicius, M. Hults, M. Hecl – Kolenič, Fortin, Kašlík – K. Gábor, V. Fekiač, Mišiak – R. Bondra, Marcinek, Zuzin
        Humenné: Galimov (42. Kozel) – Sredl, Meliško, Novota, Segienko, Ťavoda, Novický – Pereskokov, Kuru, Paršin – Lapšanský, Krajňák, Šoltés – Vaško, Linet, Handlovský – Thomka, Ragan, Borov