4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 28. Michal Chovan (Obdržálek), 31. Handlovský (Vandas), 46. Špirko (Šišovský, Mitchell), 50. Handlovský (Vandas). Vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Konc st., Štefik - J. Tvrdoň, Výleta, 1518 divákov

HKM Zvolen:

Skapski - Fraser, Pöyhönen, Ulrych, Drgoň, Zeleňák, Vandane, D. Růžička - Handlovský, Kytnár, Vandas - Obdržálek, Michal Chovan, P. Zuzin - Šišovský, Špirko, Mitchell - Andrisík, S. Petráš, P. Halama

HK Poprad:

Vošvrda (50. Nechvátal) - D. Brejčák, Petran, Erving, Š. Fabian, Brincko, Ťavoda, Česánek - P. Svitana, Mlynarovič, D. Bondra - Takáč, Zagrapan, Abdul - Lichanec, L. Paukovček, Belluš - Kundrik, Heizer, P. Koyš

Hokejisti Zvolena zvíťazili nad Popradom jednoznačne 4:0 v zápase 39. kola najvyššej slovenskej súťaže. Na úvodný gól čakali diváci až do 28. min, keď sa strelecky presadil najproduktívnejší hráč súťaže Michal Chovan. O necelé tri minúty ho napodobnil Lukáš Handlovský, strelou z priestoru medzi kruhov zaskočil popradského brankára. V záverečnom dejstve nepripustili zverenci Andreja Podkonického žiadne komplikácie. Individuálne sa presadil Rastislav Špirko a v 50. min vyhnal Tomáša Vošvrdu z bránky svojim druhým zásahom Handlovský. Necelé tri minúty pred koncom mohol streliť čestný gól hosťujúci Dávid Bondra, ale MacKenzie Skapski si udržal čisté konto. Zvolen vyhral tretí zápas po sebe, prvýkrát v sezóne zdolal Poprad a v tabuľke poskočil na štvrté miesto práve pred "kamzíkov".