Novinky - 04.10.2024 20:15

HK Spišská Nová Ves - HK 32 Liptovský Mikuláš 4:3 pp v 6. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / Jojsport

Všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy možno sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili v piatkovom zápase 6. kola Tipos extraligy nad HK 32 Liptovský Mikuláš 4:3 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 62. minúte Zack Andrusiak, ktorý skompletizoval svoj prvý hetrik v najvyššej slovenskej súťaži. Liptáci siahali po prvom víťazstve, v zápase trikrát tesne viedli, no práve Andrusiak v 59. minúte vyrovnal v presilovke počas hry domácich bez brankára.
        Spišiaci dosiahli štvrté víťazstvo za sebou a po šiestich zápasoch majú na konte 13 bodov. Liptovský Mikuláš naďalej čaká na prvý triumf, na predposlednom mieste tabuľky má dva body. V drese domácich debutoval útočník Stephen Harper, v tíme hostí prvýkrát nastúpil útočník Roman Žitný.

Tipos extraliga - 6. kolo:
        HK Spišská Nová Ves - HK 32 Liptovský Mikuláš 4:3 pp (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
        Góly: 3. Rapáč (Fort, Majdan), 34. Andrusiak (MacKinnon, Ford), 59. Andrusiak (MacKinnon, Ford), 62. Andrusiak (Harper) - 2. Chmielewski (Taylor), 26. Tkáč (Foote, Hraško), 55. Quince (Gerlach). Rozhodcovia: Žák, Klejna - Frimmel, Stanzel, vylúčení: 1:5 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 2134 divákov
        Spišská Nová Ves: Valluš - Ališauskas, Žiak, MacKinnon, Romaňák, Valach, Groch - Rapáč, Ford, Majdan - Števuliak, Chlán, Hannoun - Harper, Drábek, Andrusiak - Vandas, Myklucha, Džugan
        Liptovský Mikuláš: Fitzpatrick - Foote, Hraško, Taylor, Mezovský, F. Fekiač, Lalík, S. Barcík, Štrbáň - Gerlach, Quince, Avcin - Žitný, Sukeľ, Réway - Tkáč, Uhrík, Chmielewski - Žilka, Vankúš, Vojtech - Šandor