Novinky - 16.02.2024 20:14

HK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen 4:3pp v 44. kole Tipos extraligy

Tento duel 44. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili nad HKM Zvolen 4:3 po predĺžení v piatkovom zápase 44. kola Tipos extraligy. Víťazný gól strelil v 61. minúte útočník Olivier Archambault.
        Aj vo štvrtom vzájomnom zápase sezóny sa zrodilo najtesnejšie víťazstvo domáceho tímu. Pre Spišiakov to bolo prvé víťazstvo po siedmich prehrách a zároveň prvý plný bodový zisk od 7. januára. V tabuľke sú naďalej na priebežnom druhom mieste o skóre za Michalovcami, ktoré majú o jeden odohratý zápas menej. Zvolenu patrí priebežná 6. priečka.

TEL - 44. kolo:
        HK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen 4:3 pp (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
        Góly: 12. Majdan (Myklucha, Nellis), 23. Nellis (Archambault, Ališauskas), 46. Rapáč (Bakoš, Archambault), 61. Archambault - 9. Gachulinec (Fortin, Bondra), 27. Fortin (Bondra, Kolenič), 50. Hain (Bondra, Kupsky). Rozhodovali: Novák, Snášel - Jurčiak, Bogdaň, vylúčení: 1:3 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 2234 divákov
        Spišská Nová Ves: Melicherčík - Merežko, Groch, Žiak, Ališauskas, Valach, Romaňák - Bakoš, Nellis, Archambault - Burgess, Myklucha, Džugan - Rapáč, Kerbashian, Majdan - Vandas, Bortňák, Drábek - Vaverčák
        Zvolen: Kupsky - Mudrák, C. Hults, Gachulinec, Rauhauser, Hain, Andersson, Sládok - Lukosevicius, M. Hults, Hecl - Kolenič, Fortin, Šiška - Bondra, Marcinek, Zuzin - K. Gabor, Mišiak