Novinky - 21.01.2024 19:00

HK Poprad - HKM Zvolen 2:1pp v 38. kole Tipos extraligy

Tento duel 38. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

V našej SMS súťaži môžete hrať o 6-mesačné predplatné na aplikáciu JOJPLAY.

Hokejisti HK Poprad zvíťazili v nedeľňajšom zápase 38. kola Tipos extraligy nad HKM Zvolen 2:1 po predĺžení. Popradčania zaznamenali štvrtý triumf v sérii a v tabuľke im patrí 2. miesto za Spišskou Novou Vsou. Výhru "kamzíkov" zariadil v druhej minúte predĺženia kanadský obranca Jake Cardwell, pre ktorého to bol prvý gól v popradskom drese.
        Zvolenčanov poslal do vedenia v 6. minúte Viktor Fekiač, no v 18. minúte vyrovnal Andrew Calof. V prostrednej časti gól nepadol, v tretej tretine nedokázali Popradčania vyťažiť zo streleckej prevahy (10:4) a duel tak dospel až do predĺženia. Po 53 sekundách fauloval hosťujúci Mitchell Hults a početnú výhodu využil Cardwell.

Tipos extraliga - 38. kolo:
        HK Poprad - HKM Zvolen 2:1 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
        Góly: 18. Calof (Bjalončík, Záborský), 62. Cardwell (Dmowski) – 6. Fekiač (Jakúbek). Rozhodovali: Novák, Adamec – Valo, Vyšný, vylúčení: 3:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 2211 divákov
        Poprad: Vay – Betker, Cardwell, Kotvan, Brincko, Brejčák, Turan, Česánek – Dmowski, Coulter, Svitana – Záborský, Bjalončík, Calof – Steenbergen, Suchý, Kukuča – Melicher, Bodnár, Belluš - Straka
        Zvolen: Kupsky – C. Hults, Mudrák, Rauhauser, Gachulinec, Sládok, Čulík, Haborák – Kašlík, M. Hults, Kolenič – Zuzin, Marcinek, Hecl – Bondra, Fekič, Jakúbek – Csányi, Gábor, Mucha