Poprad prišiel o dvojgólové vedenie, napriek tomu zdolal Zvolen

3:2
(2:0, 0:2, 1:0)
HKM Zvolen
HKM Zvolen
Góly: 3. Kundrik (Buzzeo, Š. Fabian), 5. Zagrapan (S. Takáč), 58. Buzzeo (Zagrapan) - 24. P. Zuzin (Obdržálek), 27. Šišovský (Fraser, Vandane). Vylúčení: 4:6 na 2 min, navyše Salija (Poprad) 10 min za nešportové správanie sa, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Babic - Gajan st., Árkovics (Maď.), 1468 divákov

HK Poprad:

Nechvátal - D. Brejčák, Miner, Salija, Ťavoda, Š. Fabian, Petran, Erving - Kevin Miller, Heizer, D. Bondra - P. Svitana, Zagrapan, S. Takáč - Abdul, Kundrik, Buzzeo - Belluš, Paukovček, Macík - Paločko

HKM Zvolen:

Tomek - Fraser, Pöyhönen, Hraško, Vandane, Ulrych, D. Ružička, Michal Roman - Handlovský, Kytnár, Vandas - P. Zuzin, Mitchell, Obdržálek - Šišovský, S. Petráš, Kelemen - Andrisík, Holovič, Marcinek

Hokejisti HK Poprad zvíťazili doma nad Zvolenom 3:2 v rámci stredajšieho zápasu 50. kola Tipsport ligy 2018/2019. Do dvojgólového vedenia sa "kamzíci" dostali už po prvej tretine vďaka rýchlym zásahom Petra Kundrika a Mareka Zagrapana. Rovnako rýchlo odpovedali hostia spod Pustého hradu v druhej časti hry gólmi Petra Zuzina a Petra Šišovského. Popradčanov to však nemuselo mrzieť. Ich víťazný gól prišiel necelé tri minúty pred koncom stretnutia zásluhou Justina Buzzea. Domáci HK vyhral už v treťom zápase v sérii. Naopak, Zvolenčania stratili sériu štyroch duelov bez prehry.