Novinky - 20.01.2016 10:52

Nitra po nájazdoch uspela v Poprade

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita/huste.tv

Hokejisti HK Nitra zvíťazili v utorkovom zápase 42. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 na zimnom štadióne HK Poprad 2:1 až po samostatných nájazdoch. Góly riadneho hracieho času padli v druhej tretine: na zásah hosťujúceho Davida Lalibertého z 25. min odpovedal o dvanásť minút neskôr domáci Radomír Heizer. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Nitran Radoslav Macík.

Tipsport liga 2015/2016 - 42. kolo - utorok:

HK Poprad - HK Nitra 1:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 37. Heizer (Bartečko, R. Suchý) - 25. Laliberté (Milan), rozh. sam. nájazd Macík
Vylúčení: 8:10 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: R. Lauff - Holienka, Rovenský , 1088 divákov

Poprad: Kostúr - Dinda, R. Suchý, Fabian, Gaborčík, Kasík, Malina, D. Šterbák - Koyš, Heizer, Bartečko - Matúš Paločko, Bajaruns, Kroták - Štrauch, L. Paukovček, R. Rapáč - Števuliak
Nitra: M. Valent - Ordzovenský, Milam, Milo, P. König, Mezei, Podhradský, M. Novák, F. Kuzma - Blackwater, M. Slovák, Laliberté - Stloukal, J. Štefanka, Macík - E. Piačka, Ondrušek, H. Ručkay - Bajtek, Bene, Kutálek